Beni daha yakından tanımak ve hakkımda bilgi almak için, yukarıdaki Sosyal Medya hesaplarımı takip edebilirsiniz. 

Sezer Turak

 

Gayrimenkul Yatırımı benim için bir yaşam tarzı. Yaptığım mesleğe alternatif bir meslek düşünemiyorum.  Tanıştığınız insanların size güvenmesi, onları doğru yönlendirmek, önceden planlı  sorunsuz şekilde sonuca gitmek ve müşterilerimin tüm bu süreçten memnun kalması benim için tarifsiz bir keyif. 

      

Aktif bir yatırımcı olduğumdan, yatırımcılarımın beklenti ve taleplerini çözümlemek süreci sorunsuz geçirmemize yardımcı oluyor.

          

Bilgi teknolojileri çağında olmamız nedeniyle aldığım eğitim (Sakarya Üniversitesi Mekatronik Bölümü) dijital ortamda Portföylerimin daha fazla kitlelere hızla 

ulaşması beni bir adım daha ileri taşıyor.

 

 

Keyifli, Aktif ve Pozitif Hayatım iş yaşamımdaki başarılarımın temelini oluşturmaktadır. Evim, işim, spor salonum hepsinin birbirine yakınlığı bana MAKSİMUM MOTİVASYON ve ZAMAN KAZANCI sağlıyor.  

                                                                                           

Her zaman kazanmak için  birlikte çalışalım.

Ekibimize Katılın

          Biz sadece ticari gayrimenkul çalışan bir ekibiz. Eğitimlerimiz, bu zamana kadar oluşmuş müşteri datamız, Bilgimiz  tüm donanımımız bunun üzerine. Ticari Gayrimenkul uzmanlık ister bu nedenle çok fazla emek veriyoruz. Sizde işinizin uzmanı olmak için doğru eğitimler almak istiyorsanız bize katılın. 

Başvuru Formu
Bize Hangi pozisyonda baş vurmak istiyorsunuz ?