top of page

Profesyonel Hizmet Standardımız. 

Bilgi her zaman kazandırır.

Satış ve pazarlama farklı şeylerdir bu nedenle doğru bir pazarlama stratejisi için çok fazla bilgiye ihtiyacınız var.  Ataşehir bölgesindeki  tüm bilgimizi ve tecrübemizi sizinle paylaşıyoruz. İster alın, ister satın, ister kiralayın, bilgimiz, tecrübemiz ve müşteri datamızla size zaman ve değer kaybettirmiyoruz.

Bizimle Hemen Satın
sezer-turak-photographer
Fotoğrafçılık ve düzenleme
Musteri ağı
Pazarlama stratejisi
Profesyonel Fotoğraf ve Video

Görseller konuşur... 

e-mail adresinize bir kampanya görseli geldi fakat görseli hiç beğenmediniz bakmaya ya da ilgilenmeye devam eder misiniz ?  Bu nedenle Tüm mecralarda kullanılacağı için bizim ilk olarak en önem verdiğimiz Profesyonel fotoğraf ve video çekimidir.

Müşteri Datası

Yılların birikimi elinizin altında

Gayrimenkul sektöründe müşteri datası çok zor ve meşakkatli bir çalışmadır. İnsanlar her gün gayrimenkul almaz veya satmazlar. Bu nedenle böyle bir datayı kaybetmeden yönetmek zordur. Ataşehir'de 10.000 kişinin üzerinde sms ve mail datamıza her zaman, Sadece Doğru fiyatlı, profesyonel fotoğraflı ve doğru anlatımlı portföylerimizi göndermekteyiz.

Doğru Pazarlama 

Pazarlama, kelimelerle ve renklerle başlayan

insanın var oluşuna kadar gidip karar verme recini yöneten bir süreçtir. Bu nedenle Pazarlama, satıştan önce yapılması gereken bir stratejidir. Yanlış yapılan bir pazarlama mülkünüz de ciddi değer kaybı yaratabilir. Ataşehiri iyi bilmemiz ihtiyaçlara yönelik doğru pazarlama yapmamızı sağlıyor.

 

Fiyat Stratejimiz  

* Sadece alıcılarınızın miktarı değil, aynı zamanda  Mülkünüzün ne kadar süredir pazarlandığı fiyatınızı belirlemede büyük bir etkendir.

Grafik
Grafik
Grafik
Stratejik planlama

 

Sadece alıcılarınızın miktarı değil, aynı zamanda  Mülkünüzün ne kadar süredir pazarlandığı fiyatınızı belirlemede büyük bir etkendir. Mülkünüz için en önemli zamanı pazarlamanın başladığı ilk 4-6 haftadır. Bu nedenle Ataşehir de satılık kiralık fiyatlara hakim olmamız müşterilerimize büyük avantaj sağlıyor. 

Zaman içinde aktif olma

 

Mülkünüz ilk pazarlanmaya başlandığında en fazla ilgiyi çeker. Pazarda fazla kalan mülkler tercih edilmemiş ve bir problem olduğu hissi verir bu da mülkünüze olan ilgininin düşmesini neden olur. Mülkünüze olan ilginin azalması Mülkünüzün değerinin zaman içerisinde düşmesi anlamına gelir. Ataşehir' de uzmanlaşmamız portföylerimizin fiyatını doğru belirleyerek müşterilerimizin değer kaybetmesinin önüne geçmek.

Fiyatlandırma önemi

 

Şüphesiz ki, Pazarlamanın başarılı olabilmesinin en önemli noktalarından biri de doğru fiyattıdır. 

Yüksek fiyatlandırma, düşük fiyatlandırma kadar kötüdür.

Eğer fiyatlandırma yüksek olursa, alıcı yüzdesinin yüksek bir oranını  kaybedersiniz. Alıcı(Kiracı) Yüksek bedelli mülklere Fiyat sormaktan çekinir. Araştırmalara göre (Grafik 1.c) fiyatın %15 yüksek olduğunda pazarda sadece %10 luk bir Alıcı (Kiracı)’nın dikkatini çekersiniz. Bu da sizin pazarda çok kalmanızı neden olur. Sonunda ihtiyaç sahibi alıcıları kaçırıp rayicin altında satılmasına sebep olur.

Bizimle Alın-Kiralayın
sezer-turak-photographer
Denemeler
Bölge secimi
Asistan
Fiyatı nasıl belirlemeliyiz 

Yatırım yaparken basit olarak 3 şeye dikkat etmelisiniz.

1- Gayrimenkulun maliyet hesabı. 

2- Bölge emsal değerleri.

3- Kiradan geri dönüş zamanı.

Bunlara ek olarak tabii ki ekonomik şartlar bölgeye gelecek yatırımlar nüfus yoğunluğu gibi bir çok etken diğer bölgelerle kıyaslanarak en doğru yer tespit edilir. 

Nereyi tercih etmeliyim 

Ataşehir büyük bir bölge nereyi tercih etmeliyim diye düşünüyorsanız. öncelikle yaşam tarzınızı düşünmelisiniz Yeşillik sizin için önemlimi ? Sabah yürüyüşleri yapıyor musunuz ? Aracınızı çok seviyor ve kapalı otopark olmaz sa olmazınız mı ? bu konuların hepsinde size yardımcı olarak size en uygun gayrimenkulü almanıza yardımcı oluyoruz. 

Ataşehir'de gayrimenkul yatırımı yapmak istiyorum. 

Gayrimenkul yatırımı enflasyona karşı bizi koruyan yatırım enstrümanlarından biridir. Ticari mülkler kira getirisi yüksek ve vergi avantajı olan mülklerdir. Konut yatırımı daha çok gelecekte oturabileceğiniz ve değer artışından faydalanacağınız yatırımlardır. 

bottom of page