Sıkça Sorulan Sorular

 01  Neden yetkili çalışıyorsunuz ?

        Ticari Gayrimenkul çalışmak diğer  gayrimenkullerden tiplerinden çok daha zordur. Gayrimenkulünüz; “piyasa ederi ve ya değeri” gibi sözlü olarak değil; sayısal verilere dayanarak profesyonel danışmanlarımız tarafından risk analizleri ve en iyi kullanım (best-use) çalışmaları yapılarak sunulur. Yani kolay bir satış değil bir süreçtir. Bu nedenle portföylerimize minimum 6 ay gibi bir süreçle yetkilendirildikten sonra çalışmaya başlamaktayız.

 

 

 02  Ödeme nasıl yapılıyor ?

Anasayfamızda danışmanlık linkine tıkladığınızda neler yaptığımızı kısaca görebilirsiniz. Her portföyümüz bizim için değerlidir ve pazarlamasıyla a'dan z'ye ilgilenir. Bu çalışma için mülk sahiplerinden ya da alıcılardan ön ödeme alınmaz bu nedenle sadece İşlem sonuçlanırsa ödeme hak edilir.

 

 

 03  İstanbul dışında hizmet veriyor musunuz ?

Ağırlıklı olarak İstanbul Anadolu yakasında hizmet veriyoruz. Yakınlığa göre Avrupa yakasında çalıştığımız bölgeler projeler var. Şehir dışında danışmanlık verdiğimiz firmalar ve kişilerde mevcut  fakat fiziki olarak danışmanlık vermiyoruz. Tabii ki bu, hesaplar, projeler ve stratejilere göre değişiklik gösteriyor.  

 

 

 04  Neden siz de diğerleri gibi her şey çalışmıyorsunuz ?

 

Gayrimenkul işine ilk başladığımızda her şey çalışıyorduk. Aldığımız işleri yine sonuçlandırıyorduk fakat zaman yavaş, uzman olmadığımız için bilgi eksik, müşteri datamız karışıktı. Şimdi sadece ticari gayrimenkul çalışıyoruz.

Mülkleri pazara çıkarırken fabrikasyon mantığında bir özel çalışmayla zaman kazanıyoruz. Uzmanlaştığımız için daha bilgili bir pazarlama stratejisi oluşturuyoruz. Sadece ticari gayrimenkulle ilgilenen firma ve kişilerden oluşan datamızı  farklı mülkler göndermediğimiz için her geçen gün müşteri datamızı arttırabiliyoruz.

 

*Ticari gayrimenkul uzmanlık ister